O nas

Kontakt z naturą jest potrzebny człowiekowi dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Tymczasem w przeludnionych, wybetonowanych miastach coraz bardziej brakuje zielonych przestrzeni. Rozwiązaniem jest roślinny design – wpuszczenie przyrody do mieszkań. Zielone ŚCIANY Z MCHU, LASY W SZKLE, wiszące ogrody, to proste i efektowne ozdoby współczesnych wnętrz.

Aby zapewnić sobie kontakt z naturą, nie poświęcając zbyt wiele czasu na pielęgnację roślin, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Nasze propozycje pozwolą cieszyć się towarzystwem roślin nawet najbardziej zabieganym i zapracowanym.

Proponujemy rozwiązania alternatywne do upraw doniczkowych

Nawet mały element zieleni we wnętrzu pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka, poprawia nastrój, wycisza. Jest także uniwersalną ozdobą. Nie każdy może jednak pochwalić się odpowiednimi umiejętnościami potrzebnymi do opieki nad wymagającymi roślinami, innym zwyczajnie brakuje na to czasu. My to rozumiemy. Staramy się tworzyć projekty z gatunków, które nie wymagają specjalnej opieki i pięknie się prezentują. Osoby, które nie mają czasu, by pielęgnować rośliny, mogą skorzystać z rozwiązań, które stanowią doskonałą propozycję właśnie dla zapracowanych i zabieganych.

WARSZTATY

Samodzielne wykonanie lasu w szkle, kokedamy, czy obrazu z mchu daje pozwala doświadczyć bezpośredniego kontaktu z naturą, twórczej ekspresji i daje dużo satysfakcji. Oferujemy warsztaty z tworzenia ozdób roślinnych, m.in. lasów w szkle, obrazów z mchu, kokedamy.

Oferta warsztatów skierowana jest do osób indywidualnych, firm, instytucji i szkół. Nasze warsztaty to doskonały sposób na relaks, integrację zespołu, imprezę firmową, czy rodzinną.

PRACOWNIA NA SASKIEJ KĘPIE

W pracowni Biophilic Studio na Saskiej Kępie można kupić lub zamówić gotowe produkty i materiały, poszukać inspiracji, wykonać samodzielnie kompozycję z dostępnych materiałów. Tutaj regularnie odbywają się warsztaty z roślinami w roli głównej. Zapraszamy do odwiedzin.