O nas

Szanowni Państwo,

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie wprowadzania żywych roślin i elementów natury do przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz roślinnością, pielęgnacje roślin, a także warsztaty przyrodnicze dla różnych grup odbiorów.

Proponujemy wiele różnych, nowoczesnych rozwiązań alternatywnych dla upraw doniczkowych. Nasze propozycje wpisują się we współczesny trend w projektowaniu przestrzeni - biophilic design. Jest to idea poprawy komfortu pracy i wypoczynku użytkowników przestrzeni poprzez wprowadzanie elementów przyrody. Kontakt z naturą jest bowiem potrzebny człowiekowi dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Roślinny design jest rozwiązaniem problemu braku zieleni w przeludnionych, wybetonowanych miastach. Wykonujemy m.in. zielone ściany, LASY W SZKLE, wiszące ogrody, czyli proste, nowoczesne i efektowne ozdoby współczesnych wnętrz.

WARSZTATY

Samodzielne wykonanie kompozcji roślinnych pozwala doświadczyć bezpośredniego kontaktu z naturą, twórczej ekspresji i daje dużo satysfakcji. Oferujemy warsztaty z tworzenia ozdób roślinnych, m.in. lasów w szkle, obrazów z mchu, kokedamy, mandali. Oferta warsztatów skierowana jest do osób indywidualnych, firm, instytucji i szkół. Nasze warsztaty to doskonały sposób na relaks, integrację zespołu, imprezę firmową, czy rodzinną.

PRACOWNIA NA SASKIEJ KĘPIE

W pracowni Biophilic Studio na Saskiej Kępie można kupić lub zamówić gotowe produkty i materiały, poszukać inspiracji, wykonać samodzielnie kompozycję z dostępnych materiałów. Tutaj regularnie odbywają się warsztaty z roślinami w roli głównej. Zapraszamy do odwiedzin.